23 Ağustos 2019
  • BIST 97.149
  • Altın 283,588
  • Dolar 5,7454
  • Euro 6,3899
  • Isparta 28 °C
  • İstanbul 27 °C
  • Ankara 28 °C
  • İzmir 35 °C

Bahçeli, Günaydın'a destek istedi

Bahçeli, Günaydın'a destek istedi
Bahçeli, Günaydın'a destek istedi

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında partisinin Isparta’da düzenlediği mitinge katıldı. Mitingde hedefine ‘zillet ittifakı’ olarak tanımladığı millet ittifakını alan Bahçeli, 31 Mart yerel seçimlerinde partisinin Isparta’daki adaylarına destek istedi. Bahçeli, konuşmasında Belediye Başkanı ve MHP Adayı Yusuf Ziya Günaydın’a da ayrı yer verdi.

ISPARTA FEDAKÂRLIKTIR

Bahçeli, en son Isparta’ya 9 Eylül 2017’de geldiğini hatırlatarak, “9 dev eserin açılış ve temel atma törenini gerçekleştirmiştik. Allah’a hamdolsun ki güller diyarında hizmet kervanı durmuyor, yatırımlar kesilmiyor, çalışma azmi durgunluk yaşamıyor, nitekim Isparta gün geçtikçe büyüyor. Isparta nakış nakış dokunan irfan yuvasıdır. Isparta fedakarlıktır. Isparta el emeği, göz nurudur. Isparta ehil ellerdedir ve emin adımlarla geleceğe yürümektedir. Ve bu kentimiz önümüzdeki beş yılda da hizmetten yoksun kalmayacak, mutsuz ve huzursuz olmayacaktır. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için 11 gün sonra sandık başına giderek bir karar vereceksiniz. İnanıyorum ki partimizin yüzünü yine güldüreceksiniz, Isparta’nın ehil ellerle yükselişine devam diyeceksiniz. Şimdi söz sırası Ispartalı kardeşlerimdedir. Soracağım şu sorulara yüksek sesle cevabınızı bekliyor, Isparta’nın sesini herkese duyurmak istiyorum: 31 Mart’ta sandığa gidecek misiniz? 31 Mart’ta Isparta’ya sahip çıkacak mısınız? 31 Mart’ta birliğe, beraberliğe, kardeşliğe tamam diyecek misiniz? 31 Mart’ta Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek verecek misiniz? Bu evetler gösteriyor ki, Isparta duruşunu belirlemiş, kararını bugünden netleştirmiştir. Hepinize müteşekkirim, Ispartalı kardeşlerime güveniyorum. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkan Adayımız, halihazırda Belediye Başkanımız olan Sayın Yusuf Ziya Günaydın’dır. Isparta’da üç hilal gül goncası gibi açılacak, milli birlik ve kardeşliğin mis kokusunu her yere taşıyacaktır.”

ISPARTA’DA ZİLLETE YER YOKTUR

Isparta’nın yüzünü ağartmak için var olduklarını dile getiren Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü: “Isparta’nın yüzünü ağartmak için varız. Isparta’nın dirliği ve istikrarı için varız. Parlak projelerimizle, yüksek hedeflerimizle, dürüst ve ilkeli yönetim anlayışımızla sizlerin hizmetindeyiz. Mesela 8 Mart 2019’da Belediye Meclis kararıyla ilan edilen, 700 dönümlük arazide 5 bin konutun yapımını amaçlayan Toplu Konut Projemizin hayata geçmesi için Isparta’nın irade ve teveccühüne mazhar olmayı istiyoruz. Daha huzurlu bir kent, daha güzel bir gelecek, daha mutlu insanlar için Ispartalı kardeşlerimizin gönlüne talibiz. Allah’ın izniyle başaracağız, 31 Mart’ta sizlerin takdiriyle Isparta’da yolumuza mutlaka devam edeceğiz. Önemli bir hususun da altını kalın bir şekilde çizmek isterim: Isparta Cumhur ittifakı kapsamında yer almayan illerimiz arasındadır. Bu kentimiz Cumhur İttifakı’nın kapsamında değilse de, siyasi üslubumuz, söz ve değerlendirmelerimiz Cumhur İttifakı’nın doğasına birebir uygun olacaktır. Çünkü “Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar” diyoruz. AK Partili kardeşlerimizle omuz omuza yürüyoruz. Ayrımız yok, gayrımız yok, ihtilafımız yok. Cumhur İttifakı istikbalin mimarıdır. Cumhur İttifakı, 2023 Lider Ülke Türkiye’nin güvencesidir. Isparta’da zillete yer yoktur, icazet ve itibar da asla olmayacaktır.

MART SEÇİMLERİ AYNI ZAMANDA BİR BEKA SEÇİMİDİR

 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri hem muhtevası hem de ehemmiyeti bakımından önceki seçimlerden oldukça farklıdır. 11 gün sonra gerçekleştireceğimiz seçimlerde sadece yerel yönetimleri belirlemeyeceksiniz, aynı zamanda milli bekamıza da destek olacaksınız. Belediyelerin emin ve ehil ellerde olması demek insanlarımızın huzur ve mutluluğu demektir. Yerel yönetimlerin yerli ve milli ellerde olması demek, geleceğe umutla bakmak demektir. Belediyelerde PKK’nın yuvalanması bu açıdan mahsurlu, marazi ve sakıncalıdır. Belanın kol gezmesi demek geleceğimizin pürüzlü ve sıkıntılarla dolu olacağına delalettir. Bu nedenle 31 Mart seçimleri aynı zamanda bir beka seçimidir.

KANDİL TALİMATINI VERMİŞ, CHP UYGULAMAYA GEÇMİŞ, İP REFAKATÇİ OLMUŞTUR

Zillet İttifakı karşımızda hizalanmış, geleceğimizi karartmanın arayış ve çabasına girmiştir. CHP-İP-HDP-SP-ÖDP bir olmuş, cumhurun geleceğine kast etmek için kolları sıvamışlardır. PKK’nın siyasi uzantıları belediyeler üzerinden Türkiye ve Türk milleti ile hesaplaşmanın alçak niyetine sabitlenmişlerdir. Kandil talimatını vermiş, CHP uygulamaya geçmiş, İP refakatçi olmuştur. Türkiye’nin karşısında puslu bir ittifak kurulmuştur. 2023 hedefimizi dinamitlemek isteyenler kafasını kaldırmıştır. İstikrardan rahatsızlık duyanlar harekete geçmişlerdir. Hepsi aleni bir şekilde ortaya çıkmışlardır. PKK’nın siyasi uzantıları Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Mersin, Bursa gibi büyükşehirlerde aday çıkarmamışlardır. Zillet İttifakı’na monte olmuşlar, destek vermişler, küstahça pazarlıklar yapmışlardır. Gayeleri sözde Kürdistan’da kazanıp, batı da ise AK Parti ve MHP’ye kaybettirmektir. Hedefleri Ankara ve İstanbul’da HDP’siz-PKK’sız hareket edemeyecek belediye başkanlarını iş başına getirmektir. Kandil ihanet şebekesi, işbirlikçileri kanalıyla başkentimizi kontrol altına almayı amaçlamıştır. PKK İstanbul’u yönetme arayışına girmiştir. Pensilvanya, Cumhurun iradesine göz dikmiş, istiklal ve istikbalimizi gölgeleme hevesine kapılmıştır. Her şeyi görüyor, hepsini biliyorsunuz. Yalan zilletin ruhuna işlemiştir. Türkiye hazımsızlığı zilletin iliklerine kadar nüfuz etmiştir. HDP aşkı CHP’yi, İP’i esir almış, istikametlerini uçuruma doğru çevirmiştir. YPG/PKK sempatisi bunların iradelerini harap etmiş, hezimete uğratmıştır. 15 Temmuz’da işgale müsaade etmeyen aziz milletimiz, 31 Mart’ta da zilletin komplo ve kuşatma hamlesine kesinlikle izin vermeyecektir. Gördüğümüz budur, olacak da budur. Ülkemizi topla, tankla, tüfekle, hendek ve çukurla sindiremeyenlerin 31 Mart seçimlerini fırsata çevirmesine Isparta göz yummayacak, büyük Türk milleti müsaade etmeyecektir.

MİLİ BEKAMIZA SAHİP ÇIKMAK İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ YAPIYORUZ

CHP-İP-HDP-SP-ÖDP’nin kaos ve kriz arzuladığının farkındayız. Mili bekamıza sahip çıkmak için güç birliği yapıyoruz. Atatürk’ün CHP’sinin Kandil’e ipotek edilmesinden rahatsızlık duyuyoruz. Kılıçdaroğlu’nun PYD/YPG’yi terör örgütü olarak görmemesini milli güvenliğimiz açısından vahim addediyor, çok tehlikeli buluyoruz. Kandil’in hazırladığı kanlı isim listelerinin CHP meclis üyelikleri üzerinden belediyelere sızdırma girişimlerini beka sorunu olarak görüyoruz. Ezanın ıslıklanmasını, CHP adaylarının Fatiha Suresi ile dalga geçmesini milli ve manevi değerlerimize hıyanet olarak değerlendiriyoruz. CHP’ye ve İP’e oy veren kardeşlerime sesleniyorum: Zillet İttifakı’na gelin siz de tavır koyun, parti yönetimlerinizin vebaline ortak olmayın. Bu CHP, Atatürk’ün CHP’si değildir, bu İP iyi falan hiç değildir. CHP’ye oy veren kardeşlerim, gelin birlikte yürüyelim. İP’e oy veren kardeşlerim, gelin aramızdaki tüm engelleri kaldıralım.

ISPARTA BİR KEZ DAHA MİLLİ BİR HEYECANLA GELECEĞİNE SAHİP ÇIKACAKTIR

Isparta’da mili birlik ve beraberliğimize diş bileyenlere de geçit yoktur. Bölücü başının heykelini dikmek isteyen teröristlere müsaade yoktur. Isparta’nın geleceğini karartmak isteyenlere icazet asla söz konusu bile değildir. Şimdi soruyorum sizlere; Bayrağa sahip çıkacak mısınız? (Evet) Vatana sahip çıkacak mısınız? (Evet) Türkiye’ye sahip çıkacak mısınız? (Evet) Milli bekaya sahip çıkacak mısınız? (Evet) Hamd olsun, Isparta cumhurun ruhuna ortak olmuş, kararlı bir duruş göstermiştir. Isparta, 31 Mart’ta zilleti silip süpürecek, siyaset çöplüğüne fırlatıp atacaktır. 31 Mart’ta Isparta, inanıyorum ki, Milliyetçi Hareket Partisi’nde bir kez daha buluşacak, bir kez daha milli bir heyecanla geleceğine sahip çıkacaktır.

BEKA İÇİN MİLLİ KARAR, ISPARTA İÇİN İSTİKRAR

Isparta Belediyemiz sadece malum ve bilinen belediye hizmetleri veren bir anlayışa sahip değildir. Sosyal hayatın her alanına dokunarak, üretken ve dinamik bir belediyecilik hizmeti vermek bizim asıl gayedir. Kesintisiz 10 yıldır Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek veriyor ve Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Günaydın’ı Belediye Başkanı seçiyorsunuz. Sizlerin bu takdiri bizlere hem onur veriyor, hem de muazzam bir sorumluluk yüklüyor. Yarım kalan işlerimizi tamamlamak, eksik bıraktığımız işlerimizi bitirmek, yeni projelerimizi hayata geçirmek için en az 5 yıl daha hizmete devam diyoruz. Anket şirketleri her gün yalan yanlış araştırma yapıp, durmadan atıp tutuyorlar. Bizim için anket meydanlardan yükselen milli iradedir. Bizim anketlerimiz konvoylarımızı selamlayanlar, dua eden tertemiz yürekler, Isparta’nın ta kendisidir. Şimdi sizlere soruyorum; Belediye Başkan Adayımız Sayın Yusuf Ziya Günaydın’ın hizmetlerinden memnun musunuz? (Evet) 31 Mart’ta Belediye Başkan Adayımızı tekrar seçecek misiniz? (Evet) Milliyetçi Hareket Partisi’nin Belediye sayısını artıracak mısınız? (Evet) Isparta için istikrara devam diyecek misiniz? (Evet) Ben de diyorum ki “Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar.” “Beka İçin Milli Karar, Isparta İçin İstikrar.”

ISPARTA’DAKİ BÜTÜN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZ SİZLERE EMANETTİR

Isparta Ehline Emanet. Isparta’daki bütün belediye başkan adaylarımız sizlere emanettir. Emanete sahip çıkacağınıza inancım tamdır. Isparta Cumhura emanet. Sefer bizden, zafer Allah’tan. Gayret bizden, takdir Ispartalı kardeşlerimden. Sizlere güveniyorum, Isparta’ya inanıyorum. Hepinizi Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum. Yolunuz, bahtınız ve alnınız açık olsun diyorum. Ne Mutlu Türküm 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 kent 32 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Faks : 0507 740 32 28 | Haber Scripti: CM Bilişim