22 Eylül 2017
  • BIST 104.123
  • Altın 145,676
  • Dolar 3,4910
  • Euro 4,1702
  • Isparta 16 °C
  • İstanbul 20 °C
  • Ankara 16 °C
  • İzmir 19 °C

İngilizce Seviye Tespit Sınavı Yapmanın Yeni Adresi

İngilizce Seviye Tespit Sınavı Yapmanın Yeni Adresi
Yabancı dilin artık bir ihtiyaç halini aldığı sistemde İngilizce öğrenmek için çok fazla seçenek var. Kursa gidebilirsiniz ve burada seviyenize göre detaylı bir eğitim alabilirsiniz.

 Yabancı dilin artık bir ihtiyaç halini aldığı sistemde İngilizce öğrenmek için çok fazla seçenek var. Kursa gidebilirsiniz ve burada seviyenize göre detaylı bir eğitim alabilirsiniz. Kurslar için vaktiniz yoksa size önerimiz var, konuşarak öğren sistemi ile İngilizce eğitim konusuna varım diyorsanız buyurun. Bu sistem ile, online eğitimi sadece dil bilgisi değil, konuşma pratiği yaparak da alabilirsiniz. Bu pratiği gerçekleştirmek için sabit telefon veya skype kullanmanız yeterli olacaktır. Sisteme bu şekilde giriş yapabilir ve derslere katılım sağlayabilirsiniz. Katılımı gerçekleştirmeden dilerseniz, sitemiz üzerinden de ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz.

Sabah 06.00 ile gece 12.00 arasında her saatte derse katılım gerçekleştirebilirsiniz. Ana dili İngilizce olan eğitmelerimiz sayesinde, yurt dışına gitmeden İngilizce öğrenin. Sisteme girmek isterseniz başvuru kısmını doldurun ve biz size ulaşıp detaylı bilgi sağlayalım. Seviye tespitiniz ilk aşamada yapılmaktadır. Bu nedenle seviyeniz düşük olsa da çekinmenize gerek yok. Seviyenize göre bir odaya yönlendiriliyorsunuz ve hem eğleniyor hem de öğreniyorsunuz. Üstelik dersin süresini de kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Maksimum 30 dakika olan dersler, minimum 10 dakika sürmektedir. Böylece de zamanınızı siz yönetiyorsunuz. http://www.konusarakogren.com/blog/ingilizce-seviye-tespit-sinavi/ sitesine giriş yapıp detayları öğrenin. Evden çıkmanıza gerek kalmadan eğitiminizi alabiliyorsunuz. İstediğiniz düzeyde aldığınız eğitim ile akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaya başlıyorsunuz.

Size özel bir ders programı hazırlayan eğitim uzmanlarımız, siz uygun çözümler üretmektedir. Dokümanlarımıza sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Size özel kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme yaptığınız giriş sonrasında hemen derslere başlayabilirsiniz. Ders sonrası eğitmenlerimiz sizleri değerlendirmeye tabi tutmaktadırlar ve bu değerlendirme sonucunda bir rapor oluşturmaktadırlar. Bu raporu site üzerinden görebilirsiniz böylece eksiklerinizi de tamamlayabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız dersleri ses kaydı olarak sonra dinleyebilir eksiklerinizi bu şekilde de görebilirsiniz.

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 kent 32 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Faks : 0507 740 32 28 | Haber Scripti: CM Bilişim