17 Ekim 2017
  • BIST 106.474
  • Altın 151,840
  • Dolar 3,6440
  • Euro 4,3033
  • Isparta 11 °C
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 4 °C
  • İzmir 18 °C

SGK Sigorta Prim Gün Sayısı Sorgulama Hizmet Dökümü Alma

SGK Sigorta Prim Gün Sayısı Sorgulama Hizmet Dökümü Alma
SGK sigorta Prim sorgulama hizmet dökümü alma işlemini kullanarak hem sigorta gün sayınız hakkında bilgi alabilir hem de hizmet dökümüne yönelik olarak bilgi sorgulama işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

SGK sigorta Prim sorgulama hizmet dökümü alma işlemini kullanarak hem sigorta gün sayınız hakkında bilgi alabilir hem de hizmet dökümüne yönelik olarak bilgi sorgulama işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sigorta sorgulama işlemi çalışanları hizmet dökümünde bulunan bilgileri elde etmelerine dönük olarak gerçekleştirilmekte olan bir sorgulama hizmetidir. Bu hizmetlerin asıl amacı çalışanların işe giriş bildirgeleri baz alınarak tarih hesaplamasında bilgi girişi gerçekleştirmek ve sorgulamasının sorunsuz bir şekilde yapılabilmesine olanak sunmaktır. İşe giriş bildirgesi kurumların muhasebe servisleri aracılığı ile gerçekleştirildiği için burada yapılması gereken şey zamanında giriş bilgilerinin sisteme girilmesi ve çalışanın sigortalılığının başlamış olmasıdır. Kaynak link üzerinden hizmet dökümü bilgilerine ve sigorta prim sorgulama bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

SİGORTA HİZMET DÖKÜMÜ TIKLA

PRİM DÖKÜMÜ İÇİN TIKLA

Zamanında sigorta işlemlerinin başlatılmaması hem işveren açısından sıkıntı oluşturmakta hem de çalışanın prim gün sayılarının eksik yatmasından ötürü emeklilik işlemlerini n de sorunlu olması söz konusu olabilmektedir. Sigorta sorgulama işleminde asıl amaç bu bilgilerin öğrenilmesinin sağlıklı bir şekilde yapılıyor olmasıdır. Günümüzde çalışanlar siste üzerinden birçok bilgiyi öğrenebilmektedir. Sorgulama hizmetleri içerisinde önemli bir yer tutan Hizmet dökümü alma sisteminde asıl ve bilinmesi gereken ayrıntı düzenli bir şekilde primleri yatırılan kişilerin sigortalılık bilgilerine yönelik olarak emekliliklerinin de sorunsuz bir şekilde işlemesidir. Sosyal Güvenlik kurumu çalışanların bilgi elde etmelerine yönelik olarak sgk online hizmetler sekmesini oluşturmuştur. Hem resmi siteden hem de e devlet üzerinden gerçekleştirilen sorgulama hizmetleri ile birlikte çalışanlar çalışma yaşantılarına dönük olarak sigorta sorgulama, hizmet dökümü alma, prim gün sayısı sorgulama, ne zaman emekli olurum, emeklilik gün sayısı sorgulama gibi birçok sorgulama hizmeti kolaylıkla öğrenilebilmektedir.

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 kent 32 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Faks : 0507 740 32 28 | Haber Scripti: CM Bilişim